BRÄNNVINSFLASKOR, 2 st, glas, 18/1900-tal

Estad dekor med Oscar II och Karl XV monogram. Höjd (inkl. knopp) 20-24 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Smuts. Ena flaskan med senare propp

Utropspris
1 500 SEK