STOLAR, 2 st, troligen Thonet, 1900-talets början.

Böjd bok, flätad rotting sits. Bredd 41 cm sitthöjd 46 cm, tot. höjd 88 cm.

Slitage, ostadiga, skador på sitsarna.

Utropspris
150 EUR