DIVERSE BESTICK, 32 st, silver, Chippendale och Suomi-serien, finska stämplar 1930-tal och 1969. Vikt utan knivar 654 g.

12 matknivar och -gafflar, Chippendale. 10 kaffeskedar och en matsked Suomi-serien.

Sedvanligt slitage, anlöpningar. Kaffeskedar med monogramgravyrer.

Utropspris
200 EUR