PARTI SILVER, bland annat Karl Wojtech, Stockholm 1922. ca 728 gram.

1 st sil med handtag av trä
1 st mjölkkanna
1 st slår
1 st tesil
1 st tablettask
1 st tablettask med rosa sten
1 st brevkniv
1 st liten bägare
4 st skedar
1 st gaffel
Längd ca 3-22 cm. Höjd ca 2-15 cm.

Slitage. Skador. Märke. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK