BESTICK, 26 delar, silver, GAB, Stockholm 1940-/50-tal. Total vikt med stålblad ca 1168 gram.

Modell Rosenholm. Två matskedar (19,5), sju bordsskedar (18), åtta bordsgafflar (18), åtta bordsknivar (19,5) samt en smörgåsgaffel (14).

Bruksslitage.

Utropspris
6 000 SEK