PALL, Antti Nurmesniemi, Finland, 1900-talets andra hälft.

Benställning av kromad metall. Sits av flätad rotting. Längd 50. Bredd 50. Höjd 35 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Utropspris
1 500 SEK