TRÄDGÅRDSBELYSNING, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

Plåt. Total höjd ca 59 cm.

Sedvanligt ytslitage efter utomhusbruk. Repor, viss rost. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK