SERVIS, 18 dlr, Cartier, Limoges, 1986, porslin.

Bestående av;
6 tallrikar (diameter 26 cm),
6 tallrikar (diameter 21 cm),
6 assietter (diameter 16,5 cm),
i originalkartonger samt tygpåse.

Smärre bruksslitage, fläckar, mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK