BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

Betsat lövträ. Skuren dekor. Bredd 169. Djup 36. Höjd 110 cm.

Slitage, repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK