BARSKÅP, "Ming", DUX, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä, uppfällbart lock, fällbar lucka med barinredning, front och sidor med dörrar med bakomliggande hyllor, längd 91, bredd 45, höjd 106 cm.

Bruksslitage, lockets övre del med krympning.

Utropspris
1 500 SEK