BESTICKUPPSÄTTNING, 93 delar, "Rosenholm", GAB, silver, vikt ca 3914 gram

Bestående av 6 st matskedar, 8 st matgafflar, 8 st matknivar, 12 st bordsskedar, 8 st bordsgafflar, 8 st bordsknivar, 8 st fiskknivar, 12 st efterrättsgafflar, 12 st efterrättsknivar, 1 st syltsked, 3 st kaffeskedar, 4 st smörknivar, 1 st såsslev, 2 st serveringsskedar.

Slitage. Ett utav knivskaftet sitter väldigt löst/har lossnat. Repor, märken. Knivskaft i rostfritt stål.

Utropspris
15 000 SEK