MOPED, DBS Saxonette, modell VoV 3033, 1960-tal.

Ram nummer 203702. Motor nummer 4962008. Mätarställning ca 1056 mil. Lackerad i vit samt guld. Automatlåda.

Ej funktionstestad/funktion garanteras ej. Ej genomgången. Bruksskick. Anlupen, slitage.

Utropspris
5 000 SEK