Carl Becker

(Tyskland, 1820-1900)
Carl Becker
(Tyskland, 1820-1900)

CARL BECKER, kopia efter, olja på duk, signerad C Becker och G Zachmawski och daterad 1907.

"Anton Függer Burning the Debenture Bonds of Charles V in 1535". Renässansinteriör med figurer rund ett matbord, man vid brasa. 122 x 156 cm.

Någon repa.

Utropspris
12 000 SEK