VILSTOL, "Fenix", Sam Larsson, Dux, 1970-tal.

Justerbar ställning. Förkromad benställning. Lös stoppad plymå, lös nackkudde. Längd 150 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts, märken och fläckar. Lagning av ben.

Utropspris
2 000 SEK