BORD/BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Trä och fanerat trä. Vitrindel med fasetterat glas. Lös bricka. Beslag i mässing. Diameter 50. Höjd 76 cm.

Smärre repor och märken. Någon fläck.

Utropspris
2 500 SEK