SKEPPSMODELL, "Göta", 1900-talets första hälft.

Målad plåt. Modell efter kanalbåt. Längd 70. Höjd 48 cm.

Slitage. Mastbrott. Några dekorelement saknas.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

402. Barbro Nilsson, matta, "Krabban, grå", flossa, ca 256 x 190 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK