ARMBANDSUR, 4 st, stål och guld på stål, Zenith, Tissot, Certina och Omega, 1900-talets andra hälft.

Ljus urtavla med guld- eller silverfärgade index. Urtavlornas diameter ca 15-23 mm.

Ej funktionstestade. Repor. En klocka med kraftiga repor i glas. En klocka med inskription på baksidan.

Utropspris
1 500 SEK