SKÅP, möjligen Axel Larsson, Bodafors, 1900-talets mitt.

Fanerat i bok och mahogny. Två skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Skiva med delvis upphöjd kant. Längd 80 cm, bredd 46 cm, höjd 121 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Utropspris
2 500 SEK