Suzuki Harunobu

(Japan, 1724-1770)
Suzuki Harunobu
(Japan, 1724-1770)

BÖCKER, fem band, efter Harunobu Suzuki, 1900-tal

Texter och illustrationer föreställandes kvinnor. 30,5x21 cm.

Slitage, gulnad och fläckar.

Utropspris
3 000 SEK