SKRIN, Frankrike, signerat Paul Sormani, 114 Rue du Temple Paris, 1800-talets andra hälft

Fanerade med olika sorters ädelträ, bronsbeslag. Storlek 26,5x39 cm, höjd 19 cm.

Brukslitage, stötmärken

Utropspris
400 EUR