MATGRUPP, 7 delar, Arrben Italien 1900-talets andra hälft.

Stolarna med klädd sits och rygg, oval skiva av rökfärgat glas, längd 180, bredd 96, höjd 73 cm.

Ytslitage, repor, märken, bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK