SMURFAR, 100 stycken, Schleich, mestadels 1970/80-tal.

Bland annat sångsmurfen, fiskesmurfen, trumpetsmurfen, harpunsmurfen, Gargamel, Gammelsmurfen med flera. Höjd ca 4-8 cm.

Slitage och smärre färgbortfall. Enstaka smurfar med skador.

Utropspris
3 000 SEK