Samlarföremål Leksaker
709
DOCKVAGN SAMT DOCKA. 1800/1900-tal.
Dockvagn samt docka. 1800/1900-tal.

H 56. Tygtomte medföljer.

Skador och slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK