VAPENSKÅP, 1800-tal.

VAPENSKÅP, 1800-tal.

Upptill glasdörr, gevärställning, nertill pardörrar med lådinredning. Bredd 70 cm, djup 32 cm, höjd 230 cm.

Slitage, lackskador, kröndekor saknas, senare delar. Nyckel saknas.

Utropspris
500 EUR