BRICKBORD / RÖKBORD, 1900-talets första del.

Avtagbara bricka i mässing med dekor. Fällbar benställning med skuren dekor i betsat Diameter 63, höjd 57 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Sprickor. Visst dekorbortfall. Smärre bucklor och anlöpningar.

Utropspris
1 500 SEK