TAKLAMPA, tillverkare Sanka Oy, Finland. Höjd 19 cm.

Vit akryl och trä. Lampans längd 56,5 cm. Totalhöjd med kedjor ca 145 cm. Bär tillverkarens etikett.

Repor, ytslitage. Ytliga rester av tejpklister. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR