SKÄNK

1900-talets början.

Målad. Två lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 109. Djup 45. Höjd 129 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage, repor och märken. Nycklar saknas.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9703238 bukobject
    • 9703238 thumb
    • 9703239 thumb
    • 9703240 thumb
    • 9703241 thumb
    • 9703242 thumb
    • 9703243 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss