SERVIS, 66 delar, flintgods, Wedgwood. 1900-talets slut.

"Napoleon Ivy". Bestående av tekanna, gräddkanna, sockerskål, uppläggningsfat, uppläggningsskål, 4 askfat, 10 kaffekoppar med fat, 8 tekoppar med fat, 13 djupa skålar, 7 assietter, 6 smörgåstallrikar, 4 förrättstallrikar samt 9 mattallrikar.

Bruksslitage och delvis sliten dekor.

Utropspris
4 000 SEK