VÄGGSKÅP, England, 1800-talets mitt.

Fanerad i mahogny. Välvt krön. Dörrpar, 7 bakomliggande lådor. Låda. Bredd 50, djup 30, höjd 68cm. Nyckel finns.

Slitage. Sprickor. Fanerskador. Rispor.

Utropspris
2 000 SEK