LEKSAK, nallebjörn, märkt Steiff, 1900-talets mitt/andra hälft.

Plyschklädd, på hjul, med ljud, längd ca 69 cm, höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Utropspris
2 000 SEK