BORD, 1800-talets mitt.

BORD, 1800-talets mitt.

Benställning med framtagen originalfärg. Skiva av furu. Raka avsmalnande ben. Längd 97. Bredd 66. Höjd 71 cm.

Slitage, repor och märken. Torrsprickor. Fläckar. Avslag.

Utropspris
1 500 SEK