SERVISDELAR, 14 delar, bl a "Musselmalet", bl a Bing & Gröndahl, Villeroy & Boch och HK JMPORT, porslin 1900-tal.

Porslin och flintgods. Handmålad dekor i blått mot vit fond. Bestående av 1 kaffekanna, fat, 2 gräddkannor, 1 tefat, 7+1 assietter, 1 terrin med lock och fat. Kaffekannans höjd ca 21 cm.

Några smärre nagg och någon lagning.

Utropspris
1 500 SEK