SOFFBORD, troligen Johannes Andersen, Silkeborg, 1900-talets tredje kvartal.

Fanerat med teak. Utdragbara lådor på kortsidorna varav en med fackinredning. Brickmärkt. Längd 165 cm, bredd 60 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK