KUNGLIGA AUTOGRAFER, 3 st, samt TACKKORT med tryckt signatur, Sverige 2000-tal.

Dubbelvikt kort med Prinsessan Madeleines krönta namnschiffer, Prins Carl Philip och Prinsessan Madeleines egenhändiga namnteckningar. Ca 7 x 10,5 cm.
Kronprinsessan Victorias egenhändiga namnteckning under förlovningsfotot i färg, 24 /2 2009, Kronprinsessparets tackkort från bröllopet med tryckta namnteckningar. 15 x 21 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK