GOLVUR, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Framtagen originalmålning. Svängd modell. Två lod och pendel medföljer. Höjd 204 cm. Nyckel finns.

Slitage, repo roch märken. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare glas. En listbit något lös.

Utropspris
10 000 SEK