Nystilar

Nystilar

SOFFA, 1800-talets slut.

Fanerad med valnöt. Delvis genombruten rygg med svarvade vertikala spjälor. Fast stoppad klädsel. På hjultrissor. Längd ca 124 cm.

Bruks- samt åldersbetingat slitage med repor och stötmärken. Förstärkningar. Enstaka mindre skador.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

541. Gaudy ring 18K vitguld med en checkerslipad akvamarin och prinsesslipade diamanter.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK