Konst Modern svensk konst
715560
Ivar Morsing
(1919-2009)
Ivar morsing, olja på duk, stämpelsignerad.

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Landskap. 100 x 95 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
9 000
852
930
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
28 maj 14:15
9 000 SEK
28 maj 14:14
8 800 SEK
28 maj 14:13
8 600 SEK
28 maj 14:13
8 500 SEK
28 maj 14:12
8 400 SEK