Konst Modern svensk konst
715560
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)
Ivar morsing, olja på duk, stämpelsignerad.

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Landskap. 100 x 95 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK