SÄNGBORD, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

Lackerat trä. En låda samt en avlastningshylla vardera. Längd 35 cm, bredd 43 cm, höjd 54 cm.

Bruksslitage. Ställvis färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK