Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Modern svensk konst
715785
Ivar Morsing
(1919-2009)
Ivar morsing, olja på duk, signerad.

IVAR MORSING, olja på duk, signerad.

"Judas". 135 x 110 cm.

Något krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 7 timmar
3 400
322
351
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 maj 22:38
3 400 SEK
22 maj 21:49
3 200 SEK
22 maj 18:48
3 000 SEK