SKRIVBORD, George III-stil, 1900-talets första hälft, signerat.

Rektangulär skiva, sargen med två lådor, svängda ben, signerad med metalletikett Warings London, längd 137, bredd 75, höjd 84 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, ytslitage.

Utropspris
8 000 SEK