Loïc Le Guellaff

(Frankrike, 1900-tal.)
Loïc Le Guellaff
(Frankrike, 1900-tal.)

LOÏC LE GUELLAFF, olja på duk, signerad.

"Voiles (Sails)". Bildens mått 41 x 33 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK