Madeleine Pyk – en samling F769

Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

VEIKKO VIONOJA, olja på pannå, signerad.

Strand. 31x29 cm.

Sedvanligt slitage.

Konstnär

Utropspris
600 EUR