BOKSTÖD, 1 par, patinerad metall och marmor, signerade Limousin, 1900-talets första hälft.

Dekor av barn. Sockel av marmor. Höjd 18 cm.

Bruksslitage. Repor. Några nagg. Anlupen metall.

Utropspris
3 000 SEK