"Les nouveaux rapports de l'art et de la nature". Innehåller två litografier av Braque och Ernst samt stenciltryck(pochoirs) av Braque, Bazaine och Arp.
Ej fullständigt genomgången. Nött rygg. Slitage. Kantstött/veck.