VAS, glas, Ingegerd Råman, Orrefors, signerad.

Cylindrisk form. Signerad Orrefors limited 2004 9058 88 Ingegerd Råman 13-400. Certifikat medföljer. Höjd 48 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 500 SEK