MODELLTÅG, Roco, Österrike, 1900-talets fjärde kvartal.

Ett lok och tre godsvagnar. Fyra plastbilar. En transformator. Diverse räls. I originalkartong.

Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK