SOFFBORD, Bonaldo Planet, Gino Carollo, 2000-tal.

Rund form med glasskiva, belysning invändigt. Diameter ca 96, höjd ca 32 cm.

Bruksslitage med repor och stötmärken. Belysning ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK