BÄGARE, förgyllt silver med niello dekor, Moskva 1804, oidentierad guldsmed, vikt 98 g.

Invändigt förgylld, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
3 500
38 920
3 693
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (35 bud)
8 dec 2015 17:34
3 500 EUR
8 dec 2015 17:34
3 500 EUR
8 dec 2015 17:32
3 400 EUR
8 dec 2015 17:32
3 300 EUR
8 dec 2015 17:31
3 200 EUR
8 dec 2015 17:29
3 100 EUR
8 dec 2015 17:22
3 000 EUR
8 dec 2015 17:22
2 900 EUR
8 dec 2015 17:22
2 800 EUR
8 dec 2015 17:22
2 700 EUR
8 dec 2015 17:21
2 600 EUR
8 dec 2015 17:21
2 500 EUR
4 dec 2015 8:36
2 400 EUR
29 nov 2015 8:35
2 300 EUR
28 nov 2015 23:18
2 100 EUR
28 nov 2015 21:16
2 000 EUR
28 nov 2015 21:16
2 000 EUR
28 nov 2015 21:15
1 950 EUR
28 nov 2015 21:15
1 900 EUR
28 nov 2015 21:15
1 850 EUR
28 nov 2015 21:15
1 800 EUR
28 nov 2015 21:09
1 750 EUR
28 nov 2015 21:09
1 700 EUR
28 nov 2015 19:39
1 550 EUR
28 nov 2015 19:39
1 500 EUR
26 nov 2015 21:45
1 350 EUR
26 nov 2015 21:45
1 300 EUR
26 nov 2015 21:44
1 050 EUR
26 nov 2015 21:44
1 000 EUR
26 nov 2015 21:43
920 EUR
26 nov 2015 21:43
900 EUR
26 nov 2015 21:24
739 EUR
25 nov 2015 23:14
719 EUR
25 nov 2015 21:29
699 EUR
25 nov 2015 14:24
400 EUR