Onni Oja

(Finland, 1909-2004)
Onni Oja
(Finland, 1909-2004)

ONNI OJA, BLOMMANDE ÄPPELTRÄD.

Signerad. Olja på duk 54x81 cm.

Utförd 1979.

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
9 dec 2015 16:22
1 850 EUR
9 dec 2015 16:22
1 800 EUR
9 dec 2015 16:22
1 750 EUR
9 dec 2015 16:22
1 700 EUR
8 dec 2015 6:31
1 600 EUR
5 dec 2015 22:28
1 550 EUR
28 nov 2015 19:09
1 500 EUR
28 nov 2015 19:09
1 500 EUR
28 nov 2015 16:43
1 250 EUR
28 nov 2015 13:13
1 200 EUR
26 nov 2015 23:11
840 EUR
26 nov 2015 9:30
820 EUR
25 nov 2015 18:37
800 EUR
25 nov 2015 1:36
650 EUR